Da verden kom til Lillestrøm
20. aug. – 30. aug.
8 forestillinger
Velkommen til gratis festkonsert 17. mai🎉 Billettluka holder stengt 14. mai–17. mai og vi ønsker dere en fantastisk feiring av nasjonaldagen🎉Ordinære åpningstider fra mandag 18. mai!
Denne kvelden forvandler vi Lillestrøm Kultursenter til et eneste stort spøkelseshus. Hele huset fylles med mystiske lyder, levende skygger og uventede overraskelser – en opplevelse for deg som liker å bli skremt.
Spøkelsesvandring for de yngste men modige
Er du klar for en spennende reise gjennom kultursenteret? Du blir ledet gjennom korridorer og rom fylt med lys, lyd og levende spøkelser. Kle deg ut – jo mer kreativt, jo bedre.
Grupper på inntil 20 personer fra kl. 17.30 og går hvert 30. minutt frem til kl. 20.00.
Aldersgruppe: Mellom 8 og 12 år
Spøkelsesvandring for de med nerver av stål.
Når mørket senker seg, blir stemningen mer intens. Fra kl. 20.30 åpner vi dørene for en oppgradert vandring med en historie som trekker deg inn i det ukjente.
Alt ender i en grand finale i Teatersalen – med overraskelser, effekter og interaksjon du sent vil glemme. Dette er for deg som tør å utfordre nervene dine.
Grupper på inntil 20 personer fra kl. 20.30 til 23.00
Aldersgruppe: Fra 13 år og oppover
Spøkelsesvandringene ledes av Flora Teater.
Arrangør: Lillestrøm Kultursenter
Billetter kr 175
Søket ditt ga dessverre ingen treff.